Ekibimiz

Güçlü ekip güçlü iyilik

Ravzanur EKER

Genel Koordinatör / Kurucu

Biz yüreklerdeki iyilik, yüzlerdeki mutluluk üzerine hayaller kurduk. Hedefine doğru her gün hızını artırarak giden bir gemideyiz. Güçlü yüreklerin desteğiyle rüzgar arkamızdan da esebilir. Fakat rüzgar karşımızdan da esse biz bu gemiyi terk etmeyeceğiz.”

Selen Serin

Haber Ekibi 1.Koordinatör

Güçlü İyilik’le yola çıktığımızda bir elin parmakları kadar insandık ve tek amacımız insanlara iyiliği bulaştırmak ve “haberdar” etmekti. Şimdi büyüdük koskocaman bir aile olduk. Benim ve ekibimin amacı insanların haberdar olması kısmıyla alakalı, iyiliğin peşinde koşan bu kocaman ailenin haber içeriklerini hazırlayan güçlü ve tatlı bir ekibiz

Muhammed Oğuzhan

Haber Ekibi 2. Koordinatör

Bir çocuğun gülüşü bazen neden yaşadığınızı hatırlatır.Bu koca ailede sebep olduklarıyla nasıl yaşamak istediğimi hatırlattı bana.Her zaman dediğimiz gibi "Dünyayı iyilik kurtaracak" ve nutmayın "sizle bir kişi değil bir dünya fazlasıyız" İYİ HABERLERLE KALIN !

Sevginaz Alpay

Paylaşım Ekibi 1. Koordinatör

Dünya üzerinde kötü insan yoktur. İyiliği bilmemiş ve tatmamış insan vardır. İyilik kolayca öğrenilen ve bulaşan bir şeydir. Biz insanlara iyilik tattırmaya geldik. Ve sanırım iyilik bağımlılık yapıyor.

Zelal Öcal

Paylaşım Ekibi 2. Koordinatör

Gücünü iyilikten alıp iyilik için kullananların yeri

Gözde Mağden

İyilik Görevi Ekibi Koordinatörü

İnsanların yüreklerine dokunacak, onlara kendilerini iyi hissettirecek şeyleri üretmek benim için tarif edilemez bir duygu. Bu ekibe ve güçlü iyiliğe aşığım.

Simru Benice

Ağrı Saha Ekibi 2. Koordinatör

Bana ikinci bir aile, dünyada hala iyi şeyler olduğunu göstererek umut kaynağı olan güçlü ve iyi yürekli bir aile. Bu ailenin bir ferdi olduğum için çok mutluyum.

Ercan Çelik

Ağrı Saha Ekibi 2. Koordinatör

Dünya da hâlâ güzellik adına bir şeylerin var olduğunu hissettiren ve en azından bunun için çabalayan bu ekibin için de olduğum için çok mutluyum.

Ekibimizde Yer Almak İster Misin?