E-posta Adresimiz

info@gucluiyilik.com

Konum

Kavaklıdere, Vasıf Çınar Cd. No:23, Fatih/İstanbul

Yardım & Destek Kılavuzu

Güçlü ve İyi Olmaya İhtiyacımız Var!

İyi olan her şeyi herkese ulaştırma amacımız için bu zor dönemde cesaretimizi ve gayretimizi tekrar topluyoruz. Psikolog denetimi ile iyi haberleri derleyecek, yardım ve destekler için kılavuz oluşturacak, hak temelli içerikler hazırlayacağız.

Nasıl Çalışacağız?

Hazırladığımız her içeriği psikologlarımıza onaylatacak, onların belirlediği etik kurallara göre hazırlayacağız. Paylaşımların tamamında resmi kaynaklara yer vereceğiz.

Ne Yapacağız?

Etkinin yolunu tercih edecek birlikte iyileşebilmek için iyi gelişmeleri aktaracağız. Destek kılavuzuna web sitemizde sayfa ayırarak depremzedelerin yardımlara kolayca ulaşmasını sağlayacağız. Hak temelli içeriklerle hukuki yollar ve tedbir yolları hakkında bilgiler vereceğiz.

Hatırla!

İnsanlara yardım edebilmek için mental olarak daha güçlü ve iyi olmaya ihtiyacımız var. Bu postu paylaşarak bu konuya dikkat çekebilir, iyi olma hali için takipte kalabilirsin.

Teyitlenmiş Destekler

Deprem Anında Teyitlenmiş Destekler

Güçlü İyilik Twitter Beslemesi

Güçlü İyilik Twitter hesabından, resmi kaynaklardan teyit ederek topladığımız bilgilere ulaşabilirsiniz.

Deprem Anında Ne Yapmalıyım?

Deprem Sonrasında Ne Yapmalıyım?

İletişim Hatları

Ooo Buraya Kadar Geldin mi?

Buraya kadar geldiysen bir şeyler yolunda gitmiş demektir. Yol dediğin de en güzel “birlikte” geçiyor tabi. Ailemize katılarak, sosyal medyadaki içeriklerimizi herkese ulaştırarak bize bu yolculukta eşlik edebilirsin. Bugün olmasa da elbet bir gün biz yüreğinde iyilik ve samimiyet olan herkesle yolumuzun kesişeceğine inanıyoruz.

Bizden duymuş olun!

“tüh be, keşke haberim olsaydı” dememek için yan tarafa e-posta kutusu koyduk. İlk size söyleyelim; bizden duymuş olun!

İletişim

Havalı Hesaplarımız

Tüm hakları saklıdır © 2022 Güçlü İyilik