Ekibimiz

Güçlü Ekip Güçlü İyilik

Ravzanur EKER

Kurucu / Genel Koordinatör

Yüreklere iyiliğin imzasını atarak iz bırakan kahramanların, inandığı bir yolculuğa çıktık. Ve şimdi Güçlü İyilik ile dünyayı güzelleştiren bir hikayenin tam ortasındayız.

Furkan ÇOKTAN

Denetim Kurulu Koordinatörü

"İkna edilmişlerle yola çıkılmaz. Yola inanmışlarla çıkılır." Biz bu yola 3 sene önce inanarak çıktık.Bizim gibi inananlarla her geçen gün büyüyerek kocaman bir aile olduk.

Selen SERİN

İçerik Ekibi Koordinatörü

“Güçlü İyilik’le yola çıktığımızda bir elin parmakları kadar insandık ve tek amacımız insanlara iyiliği bulaştırmak ve “haberdar” etmekti. Şimdi büyüdük koskocaman bir aile olduk. Benim ve ekibimin amacı insanların haberdar olması kısmıyla alakalı, iyiliğin peşinde koşan bu kocaman ailenin haber içeriklerini hazırlayan güçlü ve tatlı bir ekibiz”

Ukbe Kevser Türk

İçerik Ekibi Koordinatör Yardımcısı

İyilik, hiçbir zaman boşa gitmeyen bir yatırımdır.Biz Güçlü İyilik sayesinde sonsuza giden bir yatırım yapmaktayız. Kocaman bir aileyiz ve her geçen gün ailemiz büyüyor. İyilikle kalın!

Alperen Türk AKIM

Tasarım Ekibi Koordinatörü

.

Zelal ÖCAL

Sosyal Medya Koordinatörü

Gücünü iyilikten alıp iyilik için kullananların yeri

İlayda Özdin

Sosyal Medya Ekibi Koordinatör Yardımcısı

.

Muhammed OĞUZHAN

Erzurum Saha Ekibi Koordinatörü

Bir çocuğun gülüşü bazen neden yaşadığınızı hatırlatır.Bu koca ailede sebep olduklarıyla nasıl yaşamak istediğimi hatırlattı bana.Her zaman dediğimiz gibi "Dünyayı iyilik kurtaracak" ve unutmayın "sizle bir kişi değil bir dünya fazlasıyız" İYİ HABERLERLE KALIN !

Kübra TUĞ

Erzurum Saha Ekibi Koordinatör Yardımcısı

.

Yasin Şerif ERGÜN

Erzurum Saha Ekibi Koordinatör Yardımcısı

.

Rahmancan YURDUSEVEN

Ankara Saha Ekibi Koordinatörü

İyilikler paylaştıkça çoğalır. İyilikler paylaştıkça insanların yüzünde bir gülümsemeye yol açar. İyilikler paylaştıkça sonsuz şeyleri beraberinde getirir. İşte o an hissedersin kendi iç benliğindekini,o Güçlü İyiliği.

Medine Aykul

Ankara Saha Ekibi Koordinatör Yardımcısı

Gücü iyilikten doğan bu kocaman yüreklerle yazacak çok hikayemiz var. Eminim ki bu hikayede benim de dokunacağım hayatlar var.

Sena Oğuzay

Edirne Saha Ekibi Koordinatörü

Her karış toprağa iyilik ve güzellik götürmek için buradayım.

Bora Bayhan

Bütçe Planlama Koordinatörü

Hayalimdeki gül bahçesini vaktini iyiliğe adamış kocaman bir aile ile paylaşıyorum. “Senin gülünün diğerlerinden daha önemli olmasını sağlayan ona ayırdığın vakittir.”

Ekibimizde Yer Almak İster Misin?