Pastam Pastan Olsun

08 Haziran 2022 Salı 305 kez okundu
Merhaba güzel insan, kendini küçük bir çocuk olarak hayal et. Daha önce doğum günün hiç kutlanmamış, hatta doğum gününün olmadığını düşünen bir çocuk.. Ve bir gün kapı çalıyor.. Kapıyı açtığında ellerinde pasta, üzerinde mumlar, sana sevgiyle gülen yüzler, şefkatle bakan gözler ve seni çok mutlu hissettiren güçlü yürekler karşında duruyor.  

Ne hissederdin? 

İşte biz de güçlü iyilik ailesi olarak, ekibimizden gelen bir fikir üzerine bu soruya cevap aradık. Ekipçe ‘Pastam Pastan Olsun ’ dedik ve hemen işe koyulduk. Edirne Merkez Büyükdöllük Ortaokulu Müdür Yardımcısı Salim Heriklioğlu ile iletişime geçerek doğum günü hiç kutlanılmamış olan çocukları belirledik. Sonrasında  sosyal medya ekibimizin projemizle ilgili yaptıkları paylaşımlar üzerine miniklerimize doğum günü pastasını hediye etmek isteyen bağışçılarımız bizimle iletişime geçti. Bir sonraki adımda öğretmen arkadaşımızın bize verdiği adreslere pasta ve  hediyelerimizi ulaştırmak için ekibimizden Özgenur İşbakan, Zekeriya Atiş ve Berna Gül Patlak arkadaşlarımız Güçlü İyilik Edirne Saha Ekibi adına yola çıktı. Minik dostlarımız ile bağışçılarımızdan gelen pasta ve hediyeleri buluşturdular.O anlarda çocukların gözlerinde büyük bir şaşkınlık ve gamzelerinin arasında dünyayı renklendiren bir gökkuşağı belirdi.   

Yukarıda sorduğumuz ‘ Ne hissederdin? ‘ sorumuza  cevap mahiyetinde Güçlü İyilik Ailesi olarak  şunu diyebiliriz ki biz ruhumuzda büyük bir mutluluk duyduk. Bu mutluluğumuza ortak olan değerli bağışçılarımıza, öğrenciler ile iletişime geçmemize yardımcı olan öğretmenimize, ekibimizdeki güçlü yüreklere ve kalbi iyilikle atan herkese çok teşekkür ederiz.