E-posta Adresimiz

info@gucluiyilik.com

Konum

Kavaklıdere, Vasıf Çınar Cd. No:23, Fatih/İstanbul

Değişime Açılan Geçit
coridor

coridor, ilgi alanınıza en uygun, size en yakın sosyal sorumluluk projelerini görmenizi sağlayan ve katıldıkça biriktirdiğiniz puanlarınızı kitap bağışına dönüştüren, Dünyayı daha iyi bir yer olarak değiştirmeyi hedefleyen bir mobil uygulamadır.

Bir etki girişimi olarak iş modelimizi bizim startup tarafımızı oluşturan “coridor” üzerinden sağlıyoruz. Bu mobil uygulamada markalar kendi projelerini gençlerle buluşturmak için raporlama gibi özelliklerin de olduğu paketleri alırlar. Uygulamanın tüm özellikleri gençler ve öğrenci toplulukları için ücretsizdir.

Coridor, Güçlü İyilik topluluğunun ortak bir hayalidir. Bu sebeple uygulamadan elde edilen gelir finansal giderlerin ardından güçlü yüreklerin projelerine fon olarak aktarılır. Yani coridor uygulamasında yapılan her görev için Anadolu’da bir gençte kendi projesini hayata geçirme fırsatı bulur.

Dünyada görmek istediğimiz değişimin kendisi olmaya çalışıyoruz. Biz bu değişimi yaratırken lütfen siz de bize coridor’da eşlik edin!

Ooo Buraya Kadar Geldin mi?

Buraya kadar geldiysen bir şeyler yolunda gitmiş demektir. Yol dediğin de en güzel “birlikte” geçiyor tabi. Ailemize katılarak, sosyal medyadaki içeriklerimizi herkese ulaştırarak bize bu yolculukta eşlik edebilirsin. Bugün olmasa da elbet bir gün biz yüreğinde iyilik ve samimiyet olan herkesle yolumuzun kesişeceğine inanıyoruz.

Bizden duymuş olun!

“tüh be, keşke haberim olsaydı” dememek için yan tarafa e-posta kutusu koyduk. İlk size söyleyelim; bizden duymuş olun!

İletişim

Havalı Hesaplarımız

Tüm hakları saklıdır © 2022 Güçlü İyilik