E-posta Adresimiz

info@gucluiyilik.com

Konum

Kavaklıdere, Vasıf Çınar Cd. No:23, Fatih/İstanbul

Kök Hücre için Ses Ver

Güçlü İyilik, Kızılay, Türkkök paydaşlığında hep beraber kök hücre için ses verdik. Kök hücre bağışı ile eşleşmiş ve kök hücre bağışı ile hayatı kurtulmuş misafirlerimizin değişen hayat hikayesini dinleyeceğimiz konserimize ihtimalleri umuda dönüştürecek herkesi davet ettik. Konserden önce Güçlü İyilik olarak kameranın karşısına geçtik ve kök hücre hakkında sorulan tüm sorulara yanıt bulmaya çalıştık. Hayatta karşılığı can olan ihtimaller var! Sen de o ihtimallerden birsin.

27 Martta Atatürk Üniversitesinde düzenlenen büyük organizasyonda Kızılay Doğu Anadolu bölgesi için hedeflediği yıllık kök hücre bağış ihtiyacını tamamlarken, 1000’den fazla insan konu hakkında eğitim aldı ve misafirlerimizin hikayesini dinledi.

Kök hücre ile ilgili tüm soruları cevapladığımız video listesine ulaşmak için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ooo Buraya Kadar Geldin mi?

Buraya kadar geldiysen bir şeyler yolunda gitmiş demektir. Yol dediğin de en güzel “birlikte” geçiyor tabi. Ailemize katılarak, sosyal medyadaki içeriklerimizi herkese ulaştırarak bize bu yolculukta eşlik edebilirsin. Bugün olmasa da elbet bir gün biz yüreğinde iyilik ve samimiyet olan herkesle yolumuzun kesişeceğine inanıyoruz.

Bizden duymuş olun!

“tüh be, keşke haberim olsaydı” dememek için yan tarafa e-posta kutusu koyduk. İlk size söyleyelim; bizden duymuş olun!

İletişim

Havalı Hesaplarımız

Tüm hakları saklıdır © 2022 Güçlü İyilik