E-posta Adresimiz

info@gucluiyilik.com

Konum

Kavaklıdere, Vasıf Çınar Cd. No:23, Fatih/İstanbul

Nesli Tükenen Kuşlar için Evler

Daha yaşanabilir bir Dünya için belirlenen sürdürülebilir kalkınma hedeflerinden “Karasal Yaşam” hedefi için tasarlanan kuş evleri iyilik görevinde sosyal faydamızın amacı; “Kuşların karasal yaşamdaki yerini korumak ve nesli tükenmekte olan kuş türleri hakkında bilinçlenme” idi.

İyilik görevi süreci nesli tükenmekte olan kuşlar hakkında bilgi kartlarının yayınlanması ile başladı. Bu bilgi kartları ile sosyal medyada bir bilinçlenme hareketi başladıktan sonra kuş evlerinin yapımında, boyanmasında, stickerlarının tasarlanmasında Erzurum Saha Ekibimiz çalıştı. Nesli tükenmekte olan kuş isimlerinden bir anket hazırlanarak kuş evlerine isimler seçildi. Saha ekibi tarafından Erzurum’un zor hava koşullarına rağmen gerçekleştirilen iyilik görevinde Atatürk Üniversitesi kampüs alanındaki ağaçlara kuş evleri asıldı.

Erzurum’daki tüm güçlü yürekler için hazırlanan “kuş evleri için yem bırak” iyilik görevine yardımcı olabilmesi adına kuş evleri lokasyonundan bir harita hazırlandı. İyilik görevi haritamıza aşağıdaki görsellerden ulaşabilirsiniz.

Kuşların karasal yaşamdaki yerini koru!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ooo Buraya Kadar Geldin mi?

Buraya kadar geldiysen bir şeyler yolunda gitmiş demektir. Yol dediğin de en güzel “birlikte” geçiyor tabi. Ailemize katılarak, sosyal medyadaki içeriklerimizi herkese ulaştırarak bize bu yolculukta eşlik edebilirsin. Bugün olmasa da elbet bir gün biz yüreğinde iyilik ve samimiyet olan herkesle yolumuzun kesişeceğine inanıyoruz.

Bizden duymuş olun!

“tüh be, keşke haberim olsaydı” dememek için yan tarafa e-posta kutusu koyduk. İlk size söyleyelim; bizden duymuş olun!

İletişim

Havalı Hesaplarımız

Tüm hakları saklıdır © 2022 Güçlü İyilik