E-posta Adresimiz

info@gucluiyilik.com

Konum

Kavaklıdere, Vasıf Çınar Cd. No:23, Fatih/İstanbul

Soğuk Kışa Sıcak Adımlar

Gücünü iyilikten alan ailemiz, her sene olduğu gibi bu senenin de modası iyilik olsun diyerek soğuk kışa sıcak adımlar atmaya karar verdi. Bu adımlarımız bizi minik dostlarımız ile karşılaştırdı. Onların; karda güçlü adımlar atabilsin diye botlara, birlikte oynarken öğrenebilsin diye oyuncaklara ihtiyaçları olduğunu öğrendik. Hemen kolları sıvadık ve Urfa Karapınar Akşemsettin İlkokulu’ndan öğretmen arkadaşımız Hilal Dobur ile iletişime geçtik. Aramızda kilometreler olan dostlarımıza upuzun bir köprü olduk.


Büyük katkıları olan hayal ortaklarımız Trakya Üniversitesi SKS Başkanı Burak İşçimen başta olmak üzere birçok kişi tarafından dostlarımız sıcacık gülümsesin diye el ele vererek botlarımızı ve oyuncaklarımızı tamamladık. Köprümüz Edirne’den Urfa’ya uzandığından başka şehirlerden hediyelerini yollamak isteyen güçlü yürekler için neler yapabiliriz diye düşündük. Toplama alanlarımıza GÜÇLÜİYİLİK koduyla yolladığınız hediyelerin her biri ulaştığında çocuklarda oluşturacağı mutluluğu hayal ettikçe yerimizde duramadık. Peki ya minik dostlarımız hediyelerini bizim elimizden alsa nasıl olur düşüncesi gönlümüzde belirdi. Vakit kaybetmeden harekete geçtik. Ailemizden Sena Oğuzay ile Sena Yüce, ekipçe özenerek hazırladığımız küçük ve sevimli notlarla dolu hediyeler ile Urfa’ya gitti. Hazırlanan tüm paketleri minik sahiplerine teslim etti.Birlikte oynadığımız oyunlarla bizi özlemini duyduğumuz çocukluğumuza götürdü. Okula üşüyerek gelen adımlar sevgiyle ısınan koşulara dönüştü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ooo Buraya Kadar Geldin mi?

Buraya kadar geldiysen bir şeyler yolunda gitmiş demektir. Yol dediğin de en güzel “birlikte” geçiyor tabi. Ailemize katılarak, sosyal medyadaki içeriklerimizi herkese ulaştırarak bize bu yolculukta eşlik edebilirsin. Bugün olmasa da elbet bir gün biz yüreğinde iyilik ve samimiyet olan herkesle yolumuzun kesişeceğine inanıyoruz.

Bizden duymuş olun!

“tüh be, keşke haberim olsaydı” dememek için yan tarafa e-posta kutusu koyduk. İlk size söyleyelim; bizden duymuş olun!

İletişim

Havalı Hesaplarımız

Tüm hakları saklıdır © 2022 Güçlü İyilik